Dnia 25 października 2018 roku (czwartek) o godzinie 12:30 w sali 19 przy ul. Lindleya 3/5 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się wybory na przedstawicieli doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020 oraz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020.

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach na przedstawicieli doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego = 1.

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego = 3

Komisja Wyborcza