Dnia 18 października 2018 roku (czwartek) o godzinie 13.30 w sali 408 B na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się wybory na przedstawicieli doktorantów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020 oraz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020.

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach na przedstawicieli doktorantów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego = 1.

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego = 3.

Komisja Wyborcza