Dnia 19 października 2018 roku (piątek) o godzinie 18:00 w sali 318 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się wybory na przedstawicieli doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020 oraz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020.

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach na przedstawicieli doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego = 2

Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego = 7

Komisja Wyborcza