Rusza seria szkoleń Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc w Łodzi.

Pierwsze z nich, zatytułowane : Identyfikacja potencjału kompetencyjnego doktorantów odbędzie się w piątek 15-go marca  w godzinach 16.00-18.30, w Sali Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Łodzi.

Zajęcia obejmą m. in. analizę możliwości rozwoju zawodowego młodych naukowców w rożnych sektorach rynku, sporządzenie narzędzi poszukiwania pracy (curriculum vitae, list motywacyjny) oraz przygotowanie do konkursów i rozmów rekrutacyjnych.

Szkolenie poprowadzi Justyna Małkuch-Świtalska.

Zgłoszenia prosimy kierować na : justynams@poldoc.pl

Drugie szkolenie, zatytułowane : Kierowanie i rozwój zespołów zadaniowych odbędzie się w piątek 22-go marca  w godzinach 16.00-18.30, również w Sali Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Łodzi.

Szkolenie poprowadzi Justyna Trippner-Hrabi.

Zgłoszenia prosimy kierować na :  justynath@poldoc.pl

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Pierwszeństwo w zapisie maja członkowie Stowarzyszenia PolDoc. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby niezrzeszone w Stowarzyszeniu mogą wziąć udział w jednym bezpłatnym szkoleniu.

Warunki członkostwa w Stowarzyszeniu oraz więcej informacji o naszych szkoleniach znajdziecie na naszym fan page na Facebook?u oraz stronie : www.poldoc.pl

Zapraszamy serdecznie !
Ekipa PolDoc