Drodzy doktoranci, studenci, pracownicy uniwersytetu i wszyscy odwiedzający.

Z przyjemnością ogłaszam nową stronę Rady Samorządu Doktorantów UŁ za otwartą. Mam nadzieję, że miejsce to stanie się przestrzenią integrującą środowisko doktoranckie naszego uniwersytetu oraz będzie stanowiło kopalnię informacji dla wszystkich tych, którzy o naszym samorządzie chcieliby się czegoś dowiedzieć, podjąć z nami współpracę oraz dla tych, którym w ramach naszej działalności będziemy mogli służyć pomocą. My, jako nowo powołana Rada dołożymy wszelkich starań aby niniejsza strona spełniała oczekiwania i potrzeby doktorantów. Abyśmy mogli skutecznie działać dla Was – doktorantów i w Waszym imieniu chcemy stale pozostawać z Wami w kontakcie i wspólnie tworzyć to miejsce w oparciu o Wasze uwagi i komentarze. Pamiętajcie, że strona ta jest tylko odbiciem tego jak na co dzień działa Rada i jakimi sprawami się zajmuje. Cała reszta to my wszyscy ? doktoranci naszego uniwersytetu. To od nas zależy w jaki sposób będziemy funkcjonować jako środowisko doktoranckie stanowiące przyszłość naszej uczelni i nauki. Życzę wszystkim aby nasza współpraca układała się jak najlepiej a niniejsza strona w swojej formie i przede wszystkim treści była tego najlepszym odzwierciedleniem.

Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów UŁ

Paweł Kowalski