Kursy językowe i sesje egzaminów telc w Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych UŁ zaprasza do udziału w kursach językowych oraz umożliwia przystąpienie do uznawanego na terenie całej Unii Europejskiej egzaminu telc. Oferta skierowana jest do wszystkich osób studiujących, doktoryzujących się i pracujących w naszej uczelni.

W bieżącym semestrze powstały kursy językowe w wymiarze:

• 30h w semestrze w cenie 575 zł
  • 60h w semestrze w cenie 1150 zł.

Gwarantujemy:

• wysoko wykwalifikowanych specjalistów naszej placówki prowadzących zajęcia
  • materiały kserograficzne gratis
  • niskie ceny
  • możliwość opłat ratalnych w  przypadku kursów 3, 4 lub 6 godzinnych
  • bezpłatne egzaminy próbne
  • pretestingi
  • dogodne terminy zajęć ustalane wspólnie ze słuchaczami
  • po zakończeniu kursu, na życzenie, wystawiamy zaświadczenia o jego ukończeniu
  • zdawalność egzaminów wśród słuchaczy, którzy przystąpili do międzynarodowych egzaminów na certyfikaty językowe wynosi powyżej 99%.

Szczegółowa oferta kursów dostępna jest na stronie Studium Języków Obcych UŁ

Sesje egzaminacyjne

Najbliższa sesja egzaminacyjna telc planowana jest w dniach 9, 10 i 17 maja 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 kwietnia br. Formularz zgłoszeń oraz zasady udziału w sesji zamieszczone są na stronie Studium Języków Obcych UŁ

Studenci Uniwersytetu Łódzkiego, którzy zdadzą egzamin telc:

• na poziomie B2 – mogą być zwolnieni z lektoratu i egzaminu kończącego lektorat na I stopniu studiów
  • na poziomie B2+ lub wyższym – mogą być zwolnieni z lektoratu i egzaminu kończącego lektorat na II stopniu studiów.

Jest to również egzamin stanowiący podstawę poświadczenia znajomości języka obcego dla kandydatów do szkół doktorskich.

Certyfikat telc – The European Language Certificates – jest systemem egzaminów stworzonych w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy. Jest uznawalny na terenie Unii Europejskiej.

Więcej informacji o sesjach egzaminacyjnych można znaleźć na stronie Studium Języków Obcych UŁ

Materiał: Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego
Redakcja: Centrum Komunikacji i PR UŁ