Projekt Science Hub UŁ WPiA z Many Mornings

14 marca 2024 roku w ramach projektu Science Hub UŁ, odbyło się spotkanie przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji z firmą Many Mornings - podmiotem znanym z produkcji asymetrycznych, kolorowych skarpetek, na rzecz którego był realizowany projekt konkursowy pt. Nowe obowiązki przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego, wprowadzone poprzez implementację do polskiego porządku prawnego Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r (tzw. Dyrektywy Omnibus) - treść i sposób wdrożenia.

Realizujący projekt Artur Chróścicki - student V roku prawa i dr Mateusz Balcerzak (sprawujący opiekę merytoryczną nad projektem) spotkali się z założycielami przedsiębiorstwa - Maciejem Butkowskim i Adrianem Morawiakiem, aby pomóc im w prawidłowym wdrożeniu w życie obowiązków wynikających z implementacji Dyrektywy Omnibus do polskiego prawa, takich jak informowanie o najniższej cenie z ostatnich 30 dni, personalizacji cen i weryfikacji opinii wystawianych przez klientów.

Przedstawiciele Scence Hub z WPiA UŁ poradzili sobie z zadaniem znakomicie, a Partnerzy byli zadowoleni z rezultatów!