Dnia 5 października 2018 roku (piątek) o godzinie 18.10 w sali 114, w budynku A Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się wybory na przedstawicieli doktorantów Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020 oraz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020.
Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach na przedstawicieli doktorantów Wydziału Nauk o Wychowaniu do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego = 1.
Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego = 3.