Dnia 8 października 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 15.30 w Klubie „Mapiarnia” budynku K Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się wybory na przedstawicieli doktorantów Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020 oraz wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2018-2020.
Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach na przedstawicieli doktorantów Wydziału Nauk Geograficznych do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego = 1.
Liczba mandatów do obsadzenia w wyborach do Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego = 3.

Komisja Wyborcza