(Sala konferencyjna, ul. Lumumby 14, Łódź)

Lista Obecności: na posiedzeniu obecnych było 9 członków kadencji 2018-2020 URSD UŁ – quorum zachowane przez cały czas posiedzenia, Senator UŁ, Przewodnicząca Sądu Koleżeńskiego Doktorantów, Przedstawiciel doktorantów w Radzie Bibliotecznej, Reprezentant UŁ w KRD.

1. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego została poproszona o zaopiniowanie Regulaminu Przydzielania i Korzystania z Miejsc w Domu Studenta Uniwersytetu Łódzkiego:
    a. URSD UŁ po zapoznaniu się z treścią Regulaminu Przydzielania i Korzystania z Miejsc w Domu Studenta Uniwersytetu Łódzkiego akceptuje jego treść i wyraża zgodę na takie brzmienie. Głosowanie (1) – wniosek przyjęty przez aklamację Uchwała URSD UŁ 01/09/2019 – 9 osób za.
  2. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego została poproszona o zaopiniowanie Regulaminu Świadczeń Stypendialnych dla Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego:
    a. URSD UŁ po zapoznaniu się z treścią Regulaminu Świadczeń Stypendialnych dla Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego akceptuje jego treść i wyraża zgodę na takie brzmienie. Głosowanie (2) – wniosek przyjęty przez aklamację Uchwała URSD UŁ 02/09/2019 – 9 osób za.
  3. Wybory przedstawicieli do Uczelnianej Komisji Stypendialno-Socjalnej dla Doktorantów.
    Zebranie kandydatur:
    • mgr Adrian Bekier
    • mgr Anna Szymczak
    • mgr Martyna Krogulec
    • mgr Marta Nowak
    Głosowanie (3) – wniosek o głosowanie w trybie blokowym oraz odtajnienie głosowania;
    wniosek przyjęto przez aklamację 9 osób uprawnionych, 9 głosów za. Głosowanie (4) – w sprawie wyboru zgłoszonych przedstawicieli . Wynik głosowania 9 osób głosuje – 9 za – Uchwały URSD UŁ 03/09/2019
  4. Wybory przedstawicieli do Odwoławczej Komisji Stypendialno-Socjalnej dla Doktorantów. Zebranie kandydatur:
    • mgr Jan Burbo
    • mgr Aleksandra Sobczyk-Kubiak
    • mgr Bartłomiej Gerałt
    • mgr Aleksandra Pietras
    Głosowanie (5) – wniosek o głosowanie w trybie blokowym oraz odtajnienie głosowania; wniosek przyjęto przez aklamację 9 osób uprawnionych, 9 głosów za. Głosowanie (6) – w sprawie wyboru zgłoszonych przedstawicieli . Wynik głosowania 9 osób głosuje – 9 za – Uchwała URSD UŁ 04/09/2019
  5. Wolne wnioski.
    a. wniosek Przewodniczącego o przeprowadzenie Akcji Pierwszak SD
  6. Zamknięcie obrad Przewodniczący wyznaczył termin kolejnego posiedzenie na dzień 25/09/2019 o godzinie 17:00

Sprawozdanie sporządził
mgr Kamil Podsiadły